MenuMenu

wskocz

Do mego świata

Miło mi Cię poznać!

Mam na imię Edyta.

Wierzę w siłę przekazu i magię zdjęć. Mocno wierzę również w to, że nasze codzienne życie jest cudem, który trudno opisać słowami. A jeszcze trudniej go dostrzec, jeśli jesteś w centrum wydarzeń. Stojąc z boku widzę więcej i inaczej. Chcę pokazać Ci jak niezwykłe i niepowtarzalne jest Twoje codzienne życie.

Mam go zawsze przy sobie od ponad wielu lat.

 

Razem przejechaliśmy tysiące kilometrów. Jest jak moje trzecie dziecko, moje trzecie oko i przedłużenie dłoni.

 

Mój aparat fotograficzny.

 

Wydrukowałam wiele albumów (nigdy za dużo) dokumentujących nasze zwykłe życie. Te fotografie opowiadają historię o dorastaniu naszych dzieci.

 

szczerze i najpiękniej.

 

Zaprojektuję i wydrukuję

 

piękny album

z fotografiami opowiadającymi historię Twoich dzieci!

 

Akademia fotografii Tomasza Tomaszewskiego poszerzyła moje horyzonty.

Mieć za mentora jednego z najlepszych polskich fotografów i wieloletniego współpracownika National Geographic Magazine to wielka rzecz. To doświadczenie nauczyło mnie inaczej patrzeć i było podróżą do odkrycia na nowo mojej fotograficznej motywacji. Chciałabym Ci ofiarować swoje doświadczenie i pasję.

Fotograf. Psycholog. anglista.

Jeśli chcesz zrozumieć patrz, słuchaj i bądź uważny. To jedna z wielu lekcji, której się nauczyłam dzięki studiom psychologii, a która pomaga mi być lepszym fotografem. Każdy ma swoją historię i każda z nich jest prawdziwa.

 

Płynna znajomość angielskiego jest narzędziem dzięki, któremu mogę swobodnie pracować z cudzoziemcami.

wspieram.

W tym roku wystawiłam swoją sesję zdjęciową na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a cały dochód przeznaczyłam na jej wsparcie.

 

Przyłącz się w przyszłym roku

i weź udział w aukcji

Lubię spoglądać tam, gdzie nikt nie patrzy.

Jestem ekstrawertyczną introwertyczką. Spokojna i zdystansowana z pozoru, ale z natury kontemplacyjna i introspektywana. Łatwiej mi powiedzieć o czym rozmyślam, niż prowadzić "small talk".

Lubię obserwować i słuchać ludzi. To cechy, które pomagają mi tworzyć lepsze fotografie prawdziwego życia w nieoczywistym ujęciu.

Jeśli myślisz, że moglibyśmy się dogadać,

a moja estetyka leży w Twoim guście..

Rodzinne Opowieściedyta wojciechowska