MenuMenu

Cenicie fotografie

zaklinacie upływ czasu

sami robicie wiele zdjęć

 

ale ciężko być jednocześnie twórcą i tworzywem

 

zawsze któreś z was znika z kadru,

a przecież w życiu jesteście tam wszyscy razem.

 

Jestem po to, aby stworzyć

OPOWIEŚĆ O WASZEJ RODZINIE

W KOMPLECIE

 

 

Wyobraźcie sobie

 

najmniej stresującą

 

rodzinną sesję fotograficzną jaka istnieje. Potwierdzają to nawet ci, którzy nie lubią sesji. Jedyne co musicie, to być w umówionym miejscu i o umówionej porze.

 

Gdzie?

 

W centrum Waszego wszechświata czyli w Waszym domu. Czy można wyobrazić sobie lepszą scenografię niż stół, przy którym codziennie zasiadacie do jedzenia lub łóżko, do którego przychodzą Wasze dzieci w niedzielne poranki?

 

A jeśli nie w domu...

 

to może tam, gdzie spędzacie wyjątkowe chwile w wyjątkowy sposób? Uwielbiacie Półwysep Helski, Bieszczady albo pływacie po Mazurach? Ja też, a do tego uwielbiam podróżować (zobacz wpisy z wypraw w zakładce BLOG). Dojadę, gdziekolwiek będziecie.

 

 

Dokument / Storytelling

 

Gatunek fotografii, który uprawiam to dokument rodzinny. Fotografie, które oddaję Wam po sesji tworzą wizualną opowieść. Są całością, która ma narrację, rytm i buduje emocje u odbiorcy. W odróżnieniu od zbioru luźnych i niepowiązanych ze sobą zdjęć, dostajecie ode mnie opowiadanie. Stąd Rodzinne Opowieści. Zagranicą taki rodzaj fotografii nazywa się family storytelling photography. To ważny i niepowtarzalny aspekt mojej fotografii, który mnie wyróżnia na tle innych fotografów rodzinnych.

To minie

Sesja Mini

 

30-min. sesja, podczas której skupimy się na jednej rzeczy czy aktywności, którą chcielibyście zapamiętać, a która minie w jednym oka mgnnieniu.

 

Idealne, aby udokumentować jak karmisz piersią, małe paluszki, przytulasy rodzeństwa, stawianie pierwszych kroków, relację z dziadkami, zabawę w ogrodzie lub zdmuchnięcie 1. świeczki na torcie, wszystko co trwa nie dłużej niż 30 minut.

 

15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości

 

550 PLN

Rodzinna Opowieść

Dokumentalna Sesja Rodzinna

 

2-godz. sesja, podczas której dokumentuję wybraną porę dnia (poranek/popołudnie) i towarzyszącą jej codzienną aktywność w domu lub w innej bliskiej Waszemu sercu lokalizacji.

 

Życie z małymi dziećmi płynie w rytmie. Na każdym etapie ich dorastania ten rytm stanowią inne rytuały. To budowanie bliskości w byciu razem we wszystkim co robicie. Bezcenne chwile, które teraz wydają się zwykłą codziennością.

 

60-80 zdjęć w wysokiej rozdzielczości

 

1250 PLN

Dzień z życia

A Day in the Life

 

Dzień z życia - to sesja, która trwa od rana do całusa na dobranoc. Do 12 godzin.

 

Jeden dzień jest jak kropla wody, w której odbija się cały Wasz obecny świat. Wszystkie odcienie dzieciństwa i rodzicielstwa. W wysiłku, który wkładacie na co dzień kryje się Wasza miłość i magia. Dla tych, którzy są zakochani w swoim życiu, zachłannie biorą je garściami i nie chcą wypuścić.

 

150-200 zdjęć w wysokiej rozdzielczości

 

2950 PLN

Rok z życia

A Year in the Life

 

Rok z życia - to cykl 4 sesji po 2 godziny wykonywanych każda co trzy miesiące.

 

W ciągu zaledwie 12 miesięcy może zmienić się prawie wszystko. Stwórz wizualny pamiętnik, w którym na przestrzeni roku zobaczysz jak Twój noworodek zamienia się w małe dziecko. Jak wraz z porami roku Wy się zmieniacie i świat dookoła. Kronika Twojej rodziny w pięknych fotografiach.

 

200-240 zdjęć łącznie /50-60 z każdej sesji/ w wysokiej rozdzielczości

 

2950 PLN

Dokumentalna Sesja Wyjazdowa

dostępna w każdym wariancie opisanym powyżej

z wyjątkiem mini sesji.

do ceny należy dodać koszty podróży i akomodacji. Zapytaj mnie o szczegóły.

Rezerwacja terminu każdej sesji odbywa się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 200 PLN.

Drukuj fotografie!

 

Zdjęcia trzeba drukować inaczej giną w czeluściach dysków. Dyski ulegają zniszczeniu, pliki znikają kiedy wymieniamy telefon lub komputer na nowy. Nasze ukochane fotografie stają się niedostępne, zapominamy o nich, a kiedy już sobie o nich przypomnimy nie wiadomo gdzie ich szukać.

 

Nie musisz się martwić, gdzie zrobić odbitki i na jakim papierze.

Nie trać czasu na przeszukiwanie opcji.

 

Zrobię to za Ciebie. Współpracuję z najlepszymi na rynku.

 

Pokażę Ci próbki papieru i materiałów, z których można zrobić okładkę do Twego Fotoalbumu. Sam możesz je wybrać jak i fotografie, które znajdą się w albumie. Jeśli nie masz czasu zdaj się na mnie i zaczekaj na gotowy produkt.

 

 

Chcesz zobaczyć więcej fotografii?

Zapraszam do galerii.

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli masz pytanie lub nie masz już żadnych pytań i chcesz zarezerwować termin swojej sesji TERAZ,

wyślij mi wiadomość!